Rysunki na zlecenie

Mam to szczęście, że mogę współpracować z markami, które nie tylko znam, ale też lubię 🙂

Zobacz przykładowe projekty, jakie w latach 2016-2022 zrealizowałem dla:
Bleacher Report Football (jeden z największych serwisów piłkarskich na świecie, wchodzący w skład WarnerMedia),
Przeglądu Sportowego,
Eurosportu,
Ekstraklasy,
❤️ sprawnego.marketingu,
📊 Sotrendera
🙂 oraz dla mnie samego.

To tylko niewielki wycinek, bo wykonałem już grubo ponad 100 rysunków na zlecenie.

Współpraca z zewnętrznymi podmiotami pozwala rozwijać skille (z każdym rysunkiem stajesz się coraz lepszy) oraz inwestować czas i pieniądze w rozwój mojego bloga.

Więcej o tym, w jaki sposób powstają moje rysunki, dowiesz się z tego wpisu.


Bleacher Report Football

Seria rysunków [2020]


Przegląd Sportowy

Rysunek na okładkę [2020]

Rysunkowa zapowiedź sezonu 2020/21 Ligi Mistrzów, który rozpoczyna się przy pustych trybunach z powodu pandemii COVID-19

Rysunek stworzony na okładkę najstarszego polskiego dziennika sportowego. Numer zapowiada rozpoczęcie fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2020/21. Zobacz post z okładką na Facebooku lub Twitterze.

Okładka Przeglądu sportowego z dnia 20.10.2020 z rysunkiem Tomasza Brusika, zapowiadającym sezon 2020/21 Ligi Mistrzów, który rozpoczyna się przy pustych trybunach z powodu pandemii COVID-19

Rysunek stworzony na okładkę najstarszego polskiego dziennika sportowego. Numer zapowiada rozpoczęcie fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2020/21. Zobacz post z okładką na Facebooku lub Twitterze.


Eurosport

Seria rysunków [2021]

#AustralianOpen już od 8 lutego na żywo na antenach Eurosportu i w Eurosport Playerze❗ 🇦🇺🦘🎾 Iga Świątek też tam będzie 💪

Opublikowany przez Eurosport Piątek, 5 lutego 2021


Ekstraklasa

Seria rysunków [2017-2022]

Wisła Kraków w imponującym stylu odwraca losy meczu z Lechią Gdańsk. Choć po pierwszej połowie przegrywa 1:2, to ostatecznie zwycięża 5:2, spychając Lechię z fotelu lidera. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Flávio Paixão po raz kolejny daje Lechii zwycięstwo w Derbach Trójmiasta. To jego 6 bramka w 6 ostatnich derbowych pojedynkach. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Lechia Gdańsk kończy 2018 rok na pierwszym miejscu w tabeli. Tuż za nią Legia Warszawa. Najniżej Zagłębie Sosnowiec, które wielu skazuje na pewny spadek do 1. Ligi. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Kuba Błaszczykowski ratuje Białą Gwiazdę przed upadkiem, podpisując z nią kontrakt i udzielając jej pożyczki na ponad 1 mln złotych. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Po 5 zwycięstwach z rzędu Piast Gliwice, kierowany przez Waldemara Fornalika, niespodziewanie włącza się do wyścigu o mistrzostwo Polski. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej o górną połowę tabeli walczą Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań i Wisła Kraków. Matematyczne szanse wciąż ma Korona Kielce, choć wydaje się być już pogodzona ze swoim losem. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

20 sierpnia 2019 roku mija dokładnie 80 lat od rozegrania ostatniego meczu ligowego przed wybuchem II Wojny Światowej. Ostatnim mistrzem przed wojną zostaje Ruch Chorzów (tzw. Niebiescy), a pierwszym – Polonia Warszawa (tzw. Czarne Koszule). Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Mija 25 lat od transmisji pierwszego meczu na antenie Canal+. Współczesne gwiazdy Ekstraklasy miały wówczas zaledwie kilka lat. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Ruch Chorzów świętuje 100-lecie istnienia klubu. Legendę Niebieskich na przestrzeni lat tworzyli m.in. Wilimowski, Peterek, Cieślik, Wira, Grzyb i Surma. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Ekstraklasa wraca po prawie 3-miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Artur Boruc, czyli Król Artur I po 15 latach wraca do Legii Warszawa – prawdziwy powrót króla! Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Ernest Pohl z 186 bramkami pozostaje liderem pod względem liczby strzelonych goli na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Po 25 latach oczekiwania w Ekstraklasie wracają Derby Poznania. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Rekord liczby goli strzelonych w trakcie jednego sezonu pozostaje niepobity już od blisko 100 lat. Należy do Henryka Reymana, który w 1927 roku zdobył aż 37 goli w 23 meczach. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Trzech nowych piłkarzy (Celeban, Radofvić i Badia) wchodzi go Galerii Legend Ekstraklasy. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Legia Warszawa wśród 3 drużyn, które spędzą przerwą świąteczną 2021 w strefie spadkowej. Sprawdź wyniki postu z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Kalendarz na sezon 2019/2020 [2019]

Kalendarz Ekstraklasy na sezon 2019/2020, do którego miałem zaszczyt wykonać 12 rysunków. Wydrukowany w liczbie 500 egzemplarzy na ścianę i 500 egzemplarzy na biurko. Wysłany do działaczy, partnerów, sponsorów, klubów i dziennikarzy.

Kalendarz na sezon 2021/2022 [2021]

Tym razem kalendarz dla Ekstraklasy nie zawierał moich rysunków, a jedynie cyfry oznaczające kolejne miesiące, ułożone z nazwisk legendarnych piłkarzy, którzy nosili dany numer na koszulce. Na okładce logo Ekstraklasy ułożone z nazw wszystkich drużyn, które kiedykolwiek występowały w Ekstraklasie.


sprawny.marketing

Seria rysunków [2016-2020]

Rysunek promujący konferencję I love marketing i nawiązujący do viralowej reklamy Allegro. Zobacz post z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Rysunek promujący szkolenia z SEO, organizowane przez sprawny.marketing. Zobacz post z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Rysunek do konkursu promującego szkolenie Pawła Tkaczyka ze storytellingu. Uczestnicy mieli za zadanie zaproponować swój tekst do dymku Pawła. Autorzy 5 najlepszych pomysłów otrzymywali książkę Tkaczyka pt. „Narratologia”. Zobacz post konkursowy na Facebooku.

Rysunek promujący szkolenie z content marketingu, organizowane przez sprawny.marketing. Zobacz post z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Rysunek z okazji Dnia Grafika (27 kwietnia). Zobacz post z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Rysunek do postu z bożonarodzeniowymi życzeniami. Zobacz post z rysunkiem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Projekt rysunkowej okładki [2020]

Rysunkowa okładka magazynu sprawny.marketing z Michałem Sadowskim

Okładka nr 2 magazynu sprawny.marketing z 2020 roku. Czasopismo po raz pierwszy zostało wydrukowane na ekologicznym papierze. Na okładce Michał Sadowski, twórca narzędzia Brand24, które po kilkumiesięcznym banie zostało odblokowane przez Facebooka i Instagrama. Numer został wydrukowany w 2000 egzemplarzy, a cały nakład został szybko wyprzedany.


Sotrender

Kartka świąteczna [2017]

Rysunek na kartkę świąteczną z okazji Bożego Narodzenia dla Sotrendera z napisem "Nieważne, które święta. U nas zawsze jest zając" (CEO Sotrendera to Jan Zając)
Okładka kartki świątecznej z okazji Bożego Narodzenia dla Sotrendera z napisem "Nieważne, które święta. U nas zawsze jest zając" (CEO Sotrednera to Jan Zając)
Środek kartki kartki świątecznej z okazji Bożego Narodzenia dla Sotrendera z podpisami pracowników

Projekt kartki bożonarodzeniowej dla firmy Sotrender, której CEO jest Jan Zając. Kartka została wydrukowana i wysłana klientom Sotrendera z życzeniami świątecznymi. Zobacz post Janka z rysunkiem oraz post Anny Miotk.


Użytek własny

Koszulka z logo Rysuję fejsbuki [2016]

Koszulka z logo Rysuję fejsbuki
Tomasz Brusik podczas wystąpienia w 2016 roku na Czwartku Social Media w Krakowie
Tomasz Brusik podczas wystąpienia w 2016 roku na Czwartku Social Media w Krakowie

Koszulka wykonana przez Koszulkowo przed moim wystąpieniem na 26. Czwartku Social Media w Krakowie.

Kartka świąteczna [2021]

Kartka świąteczna z okazji Bożego Narodzenia ze zdegustowaną choinką i ściskającym ją reniferem ze słowami: "Selfie z choinką musi być!"
Kartka świąteczna z okazji Bożego Narodzenia ze zdegustowaną choinką i reniferem w zestawie z żółtą kopertą
Kartka świąteczna z okazji Bożego Narodzenia ze zdegustowaną choinką i ściskającym ją reniferem ze słowami: "Selfie z choinką musi być!"
Zbliżenie kartki świątecznej z okazji Bożego Narodzenia ze zdegustowaną choinką i ściskającym ją reniferem ze słowami: "Selfie z choinką musi być!"

Kartka świąteczna z okazji Bożego Narodzenia, którą w 2021 wysyłałem moim Klientom i Partnerom.

Kubek z nadrukiem [2021]

Kartka bożonarodzeniowa z choinką i reniferem oraz kubek social mediaz napisem z napisem: "Najpierw kawusia i ciasteczko, potem post!"
Kubek social media z napisem z napisem: "Najpierw kawusia i ciasteczko, potem post!"

Mój pierwszy rysunkowy kubek.

Wlepki [2018-2019]

3 wzory wlepek social media

3 projekty wlepek do rozdawania na branżowych eventach, na których występuję w roli prelegenta.

Wizytówka [2016]

Pierwsza wizytówka w historii Rysuję fejsbuki, bo świat jest nie tylko online 😉