Aplikacja Bimber, czyli polski Tinder

Aplikacja Bimber to polski odpowiednik Tindera. Na Tinderze możesz znaleźć miłość swojego życia, na Bimberze – towarzysza lub towarzyszkę na imprezę alkoholową. Swoją drogą nie wiadomo jak to odmieniać – jak Tinder (na Bimberze) czy jak bimber (na Bimbrze) 😉

Jak działa Bimber? (w sensie aplikacja)

Zmęczony spotykaniem gorących singli w twojej okolicy? Bimber jest aplikacją dzięki której poznasz osoby chcące wypić z tobą piwo, jedną banieczkę lub kilka butelek ciężkiego alkoholu – tłumaczą twórcy aplikacji.

Do apki możesz zalogować się poprzez Facebooka. Tworzenie profilu jest niemal identyczne jak na Tinderze i zajmuje tylko chwilkę. Oprócz standardowych informacji, możesz wskazać swoje ulubione drinki i miejsca do imprezowania.

Polski odpowiednik Tindera działa podobnie jak pierwowzór. Możesz w nim przeglądać profile osób znajdujących się w pobliżu i przeciągając ekran w lewo lub prawo wskazywać, czy jesteś zainteresowany wspólną imprezą. Możesz dołączać do imprez w okolicy albo je tworzyć.

Wyszukiwarka na Bimberze została podzielona na 2 części: ludzie i imprezy. Jak widać na screenie poniżej, z wyszukiwarki ludzi korzystasz na własną odpowiedzialność.

Aplikacja posiada też prosty czat.

Czy ktoś z tego korzysta?

Póki co Bimber jest dostępny tylko na Androida, ale pod koniec kwietnia ma też wyjść wersja na iOS. Aplikację pobrano z Google Play ponad 10 000 razy i ma ona bardzo wysoką ocenę 4,6/5.

Liczba pobrań może gwałtownie wzrosnąć, ponieważ w ostatnich dniach o Bimberze pisali m.in.: Wprost, Focus, F5, NOIZZ, Antyradio, RMF.fm, Gazeta.pl, Wirtualna Polska, no i Rysuję fejsbuki 😉

Obserwuj Rysuję fejsbuki na
Rysuję fejsbuki na LinkedInie
Rysuję fejsbuki na Facebooku
Rysuję fejsbuki na Instagramie
Rysuję fejsbuki na X
Rysuję fejsbuki na TikToku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *