Taniec z followersami na Instagramie

Jak zdobyć 10 000 nowych followersów na Instagramie w ciągu 2 dni?

1. Zostań jurorem „Tańca z gwiazdami” w edycji, w której występuje popularny, acz ograniczony ruchowo idol nastolatek.
2. Jeździj po nim przez parę odcinków i wystawiaj mu słabe noty.
3. Powiedz, że widziałeś jego konto na Instagramie, które ma 17 razy więcej obserwujących niż Twoje.
4. Obiecaj, że za tydzień, w kolejnym odcinku programu dasz mu 10-tkę (najwyższą ocenę), jeśli do tego czasu na Twoim koncie przybędzie 10 000 followersów.
5. Obserwuj, jak szybko przybywa Ci obserwujących.
6. Zdobądź 10 000 nowych followersów w ciągu 2 dni.

Tak właśnie zrobił Michał Malitowski. W piątek wieczorem jego konto na Instagramie obserwowało 25 000 użytkowników. Wyraził swoje zdziwienie, że najmłodszy uczestnik tej edycji, czyli 16-letni Adam Zdrójkowski (Kuba z serialu Rodzinka.pl) ma aż 425 000 obserwujących. Obiecał mu, że niezależnie od tego, jak zatańczy, da mu 10-tkę (jako pierwszemu uczestnikowi tej edycji), jeśli sprawi, że przybędzie mu 10 000 nowych followersów. Adam od razu z uśmiechem przyjął wyzwanie. Nie zraziło go nawet to, że jak zwykle dostał najniższe noty i jego występ wyśmiał nawet Andrzej Grabowski.

Zaraz po piątkowym odcinku „Tańca z gwiazdami” Adam wrzucił takiego oto posta:

W ciągu niecałych 48 godzin, kontu Michała Malitowskiego przybyło 10 000 obserwujących, co daje średnio 1 nowego followersa co 17 sekund!

Michał wyraził już swoje zdumienie i pogratulował fanów Adamowi:

Warto jednak w całej tej zabawie zwrócić uwagę na to, że konto Adama śledzą na Twitterze głównie osoby jeszcze młodsze od niego, płci żeńskiej. Nowi obserwujący nie pasują do doświadczonego, zawodowego tancerza. Zapewne wśród nich znajdzie się niejeden młodociany hejter. Cześć z nich może też kliknąć „unfollow” po odpadnięciu Adama z programu.

Raczej nie są to wartościowi followersi dla Pana Michała. No ale wytłumacz komuś nieobeznanemu w socialach, że ważniejsza jest jakość niż liczba obserwujących.

Obserwuj Rysuję fejsbuki na
Rysuję fejsbuki na LinkedInie
Rysuję fejsbuki na Facebooku
Rysuję fejsbuki na Instagramie
Rysuję fejsbuki na X
Rysuję fejsbuki na TikToku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *