Nowe logo Messengera

A Wy co myślicie o nowym logo Messengera? 😉

Messenger zmienił logo, aby bardziej pasować do Instagrama. Od 2020 roku Messenger ma być w pełni zintegrowany z Instagramem. W praktyce oznacza to, że Direct Messages (popularne DM-y) znikną z aplikacji, a zastąpi je właśnie Messenger.

Messenger ma być połączony z Instagramem w podobny sposób, w jaki jest z nim zintegrowany Facebook.

Twórcy komunikatora zapowiedzieli też wprowadzenie aż 10 nowości, ale głównie są do wodotryski dla młodszych użytkowników typu skróty do ulubionych emoji czy animowane efekty wiadomości.

Obserwuj Rysuję fejsbuki na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *