Maffashion i Abstrachuje

Skoro walentynki, to pary! A jeśli pary, to pierwszą polską parą social media są Maffashion i Czarek z Abstrachuje. Julia (rocznik ’87) i Cezary (rocznik ’92) chodzą ze sobą już od dwóch lat.

🎥💋🍤 #luty2lata

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)

Pod koniec zeszłego roku para zaręczyła się, o czym pisało między innymi Glamour.

To dla nich nie koniec powodów do radości. Maffashion w rankingu WWD została wybrana najbardziej wpływową blogerką modową świata. Ranking został stworzony w oparciu o estymowany ekwiwalent reklamowy. W przypadku Julii wyniósł on 64,8 mln dolarów. Instagramowe konto blogerki lada dzień przekroczy granicę miliona obserwujących.

Z kolei Abstrachuje.TV to drugi największy polski kanał YouTube, który subskrybuje 2,6 mln użytkowników. Czarka na Instagramie obserwuje ponad pół miliona użytkowników.

Co ciekawe, Czarek z kolegami z Abstrachuje nakręcił parę lat temu materiał, w którym naśmiewali się z blogerek. Ot, taki mały chichot historii. Szczególnie, że ponoć Czarek zaręczył się z Maffashion w Londynie 😉

PS Skoro już oglądamy zabawne filmiki na YouTube, to warto wspomnieć, że 14 lutego to nie tylko walentynki, ale też urodziny YouTube.

Obserwuj Rysuję fejsbuki na
Rysuję fejsbuki na LinkedInie
Rysuję fejsbuki na Facebooku
Rysuję fejsbuki na Instagramie
Rysuję fejsbuki na X
Rysuję fejsbuki na TikToku
Ten wpis został skomentowany 2 razy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *